Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/Reactive/domains/piotripawel.net/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/Reactive/domains/piotripawel.net/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/Reactive/domains/piotripawel.net/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581 O NAS | Piotr i Paweł - Usługi ogrodnicze
 

Firma Ogrodnicza
Piotr i Paweł

 

Kim jesteśmy?


Po pierwsze pasjonatami ogrodów, które powstają według określonego pomysłu i robią duże wrażenie swoim wyglądem. Nasze hobby jest jednocześnie naszą pracą, a dzięki temu możemy dzielić się z Państwem zdobytą wiedzą, umiejętnościami, a także doświadczeniem, przyczyniając się do zakładania kolejnych wyjątkowych ogrodów i terenów zielonych. Jesteśmy bowiem także zespołem fachowców, którzy chętnie realizują wszelkiego rodzaju usługi ogrodnicze. Natomiast podczas wykonywania zleconych nam prac, kierujemy się przede wszystkim tym, aby zaspokoić wszystkie oczekiwania naszych Klientów. W związku z tym można powiedzieć, że jesteśmy również specjalistami od tworzenia warunków, które wpływają na Państwa dobry nastrój oraz sprzyjają relaksowi.maszyny-piotr-i-pawel (1)
maszyny-piotr-i-pawel (2)
 

Jakie usługi oferujemy?

Specjalizujemy się w zakładaniu ogrodów. Uważamy, że jest to wyjątkowe zajęcie, a każdy z etapów jego realizacji może być naprawdę twórczy – począwszy od ustalenia wspólnie z Klientem jak ma wyglądać jego ogród, poprzez sporządzenie projektu wstępnego i wykonawczego, aż po przeprowadzenie prac, których efekt ma być dla Klienta powodem do radości, a dla nas do dumy. Podczas sadzenia roślin możemy korzystać z tui pochodzących z naszej własnej szkółki. Jej prowadzenie również daje nam sporo satysfakcji, dlatego mamy w planach rozwijanie tej działalności i dodawanie do oferty kolejnych gatunków drzew iglastych, a także liściastych. Zajmujemy się także projektowaniem, urządzaniem oraz pielęgnacją terenów zieleni publicznej.

Realizujemy również zlecenia, które wiążą się z wprowadzaniem pewnych zmian w istniejących już ogrodach, czyli polegają na przykład na zasadzeniu nowych roślin, czy też zainstalowaniu lub zmodernizowaniu systemu nawadniającego. Możemy pojawić się u Państwa również wtedy, gdy konieczne jest wykonanie prac pielęgnacyjnych czy porządkowych, takich jak: koszenie trawników, formowanie żywopłotów, przesadzanie roślin i stosowanie środków ich ochrony, regeneracja trawników, cięcie drzew, nawożenie, wywóz odpadów organicznych, odśnieżenie czy pozbycie się z ogrodu kretów lub komarów. Chętnie dokonujemy oceny kondycji roślin i służymy radą jak należy się o nie troszczyć. Ponadto zajmujemy się konserwacją tarasów z drewna egzotycznego, a także myciem kostki brukowej oraz elewacji. Jesteśmy wszechstronni i otwarci na wszelkie potrzeby związane z działalnością dotyczącą szeroko rozumianej branży ogrodniczej.


Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Samodzielne zakładanie ogrodu jest męczące i czasochłonne, a nigdy nie można mieć do końca pewności, czy rezultaty tego wysiłku będą zadowalające. W związku z tym lepiej zdecydować się na współpracę z nami, która będzie wymagała od Państwa jedynie przekazania nam swoich propozycji oraz ewentualnych uwag na etapie przygotowywania koncepcji, a w końcu zaakceptowania projektu. Czyli bez konieczności angażowania się w realizację prac związanych z zagospodarowaniem terenu znajdującego się wokół domu, otrzymacie Państwo ogród swoich marzeń. Nie ulega wątpliwości, że tego rodzaju miejsce wpływa pozytywnie na samopoczucie i daje różne możliwości spędzania wolnego czasu, co ważne – na powietrzu. Podczas zakładania ogrodów korzystamy z bogatego doświadczenia oraz wiedzy zdobytej podczas licznych szkoleń, targów i wystaw ogrodniczych. Dotyczy to również tworzenia wszelkiego typu terenów zieleni. Poza tym dbamy o to, aby maszyny, urządzenia oraz narzędzia, z których korzystamy były nowoczesne i wydajne, bo wpływa to na jakość, ale również szybkość wykonywania prac. Starannie dobieramy też materiały i produkty, które są potrzebne do ich przeprowadzenia.

Zapraszam serdecznie

Prawdopodobnie od razu nasuwa się Państwu na myśl, że skorzystanie z pomocy specjalistów podczas zakładania ogrodu czy też robienia w nim porządków, wiąże się ze znacznymi kosztami. Jednak nasza firma proponuje naprawdę atrakcyjne ceny. Jednocześnie korzystamy z wysokiej jakości sprzętu, produktów oraz materiałów. Do każdego zlecenia podchodzimy z odpowiednia powagą, a także w całkowicie indywidualny sposób i bez problemu przyjmujemy nieco trudniejsze wyzwania. Nigdy nie postępujemy schematycznie, wręcz przeciwnie nasze podejście do pracy cechuje duża elastyczność. Jeśli szukacie Państwo godnej zaufania firmy, która świadczy usługi ogrodnicze na terenie Łomianek, okolicznych miejscowości i gmin, to czekamy na kontakt! Nasz przedstawiciel chętnie odwiedzi Państwa, w celu obejrzenia ogrodu lub terenu na którym ma on powstać. Następnie odpowie na wszystkie Państwa pytania, rozproszy wątpliwości i zaproponuje przejrzyste warunki współpracy. Przedstawi również konkretny plan działania, a jeśli wyrazicie Państwo ostateczną zgodę, zaczniemy go konsekwentnie oraz rzetelnie wykonywać. Każde zlecenie jest dla nas ważne, bez względu na to czy chodzi o założenie dużego ogrodu, czy też jedynie o umiejętne przycięcie roślin. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty osoby prywatne, ale również przedsiębiorstwa, wspólnoty mieszkaniowe, urzędy i instytucje zainteresowane urządzeniem lub pielęgnacją terenów zieleni.